Atribuită Cumpărare directă

Piese pentru Iveco Trakker (B101BHJ

Număr anunț
DA36212303
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
251,44 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,44 RON