Ofertă acceptată Cumpărare directă

sina pvc

Număr anunț
DA20318112
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 16380690)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,42 RON
Valoare atribuită
50,42 RON
Data publicării
11.05.2018 13:28
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,42 RON

din 50,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.