Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimb camera
- Număr anunț
- DA20318452
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- BEDA IMPEX SRL (CUI RO9119863)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,62 RON
- Valoare atribuită
- 33,62 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 13:41
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,62 RON
din 33,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro