Ofertă refuzată Cumpărare directă

Program de pregatire in domeniul securitatii si sanatatii in munca cu durata de 40 de ore

Număr anunț
DA20239925
Autoritate contractantă
GRADINITA PP22 (CUI 29146889)
Furnizor / câștigător
L.G. ADMIN & CONSULT SRL (CUI RO19166838)
Cod CPV
80550000-4 · Servicii de formare in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare finală
350 RON
Data publicării
04.05.2018 11:56
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
12.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.