Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER TN2320 BROTHER HL-L2300D 2.6K

Număr anunț
DA20319518
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SIMNIC-CRAIOVA (CUI 3078896)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,29 RON
Valoare atribuită
34,29 RON
Data publicării
11.05.2018 14:26
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,29 RON

din 34,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.