Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere IP si analogic format din 5 camere IP si 2 camere analogice

Număr anunț
DA20319013
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 EFORIE NORD (CUI 29345130)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.930 RON
Valoare atribuită
8.930 RON
Data publicării
11.05.2018 14:02
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.930 RON

din 8.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.