Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF

Număr anunț
DA20316688
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,63 RON
Valoare atribuită
214,63 RON
Data publicării
11.05.2018 12:41
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,63 RON

din 214,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.