Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de consultanță și elaborare a documentațiilor pentru întocmire dosar de finanțare CNI

Număr anunț
DA36213216
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON