Atribuită Cumpărare directă

Diverse piese si accesorii pentru computere, Tonere imprimanta

Număr anunț
DA36213237
Autoritate contractantă
COMUNA MATEESTI (CUI 2541347)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.873,95 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.873,95 RON