Ofertă refuzată Cumpărare directă

MULLER HINTON AGAR PLACI,MAC CONKEY AGAR PLACI,OFLOXACIN 5, TRUSA STAPHYLOCOC LATEX

Număr anunț
DA20277405
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,25 RON
Valoare finală
365,50 RON
Data publicării
08.05.2018 15:47
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.