Ofertă refuzată Cumpărare directă

Muschi file Cristim

Număr anunț
DA20275449
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,44 RON
Valoare finală
197,44 RON
Data publicării
08.05.2018 14:36
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.