Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem de avertizare optico-acustica

Număr anunț
DA20275271
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
FLASHALARM ELECTRIC SRL (CUI RO18837943)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.985 RON
Valoare finală
6.985 RON
Data publicării
08.05.2018 14:30
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.