Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Decolmatare, Curatare si Igienizare santuri si rigole
- Număr anunț
- DA20274223
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
- Furnizor / câștigător
- NEDELCU I IULIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27983212)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110 RON
- Valoare finală
- 1.110 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 13:56
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.