Ofertă refuzată Cumpărare directă

PROTEZĂ TOTALĂ NECIMENTATĂ DE ȘOLD CU CUPLU DE FRECARE CERAMIC / POLIETILENĂ CROSS-LINKED

Număr anunț
DA20269248
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL (CUI RO17177202)
Cod CPV
33141770-8 · Proteze pentru fracturi, stifturi si placi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare finală
15.000 RON
Data publicării
08.05.2018 11:33
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.