Ofertă refuzată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate și studiu geo pentru “amenajare padoc erbivore africane”

Număr anunț
DA20243519
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
BORŞA SERGIU-ADRIAN - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA (CUI 37426022)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722,69 RON
Valoare finală
6.700 RON
Data publicării
04.05.2018 13:40
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.