Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire Cos de fum din caramida refractara

Număr anunț
DA20321637
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Furnizor / câștigător
NEDELCU I IULIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27983212)
Cod CPV
42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
13.05.2018 20:32
Termen limită
18.05.2018 17:00
Data finalizării
13.05.2018 21:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.