Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEGUME + CITRICE
- Număr anunț
- DA20318222
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
- Furnizor / câștigător
- S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
- Cod CPV
- 03221100-7 · Radacinoase si tuberculi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,22 RON
- Valoare atribuită
- 547,22 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 13:33
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 06:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
547,22 RON
din 547,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro