Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Lampă bactericidă portabilă cu UV, 2x30W, cu stativ mobil reglabil pe inaltime
- Număr anunț
- DA20297699
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- AKRO SRL (CUI RO14205979)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.030 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 10:33
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.030 RON
din 1.050 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.