Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masti chirurgicale cu 3 pliuri, 3 straturi conform anunutului de publicitate nr 1006073

Număr anunț
DA20318559
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,40 RON
Valoare atribuită
716,40 RON
Data publicării
11.05.2018 13:45
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,40 RON

din 716,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.