Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manseta NIBP reutilizabila monitor;Cablul EKG cu 5 fire pentru Comen STAR 8000 /8000B/8000D;
- Număr anunț
- DA20310240
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.299 RON
- Valoare atribuită
- 1.299 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 09:19
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.299 RON
din 1.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro