Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diverse printuri A3 si A4 necesare desfasurari activitati culturale
- Număr anunț
- DA20308759
- Autoritate contractantă
- Comuna Galicea (CUI 2541118)
- Furnizor / câștigător
- S.C. VERADOR S.R.L.-D (CUI 37142748)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,91 RON
- Valoare atribuită
- 318,91 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 08:03
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
318,91 RON
din 318,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro