Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PIESE SI ACCESORII PENTRU AUTOVEHICULE

Număr anunț
DA20311383
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
919,32 RON
Valoare atribuită
919,32 RON
Data publicării
11.05.2018 10:00
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

919,32 RON

din 919,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.