Ofertă acceptată Cumpărare directă

39531000-3 Covoare (Rev.2)

Număr anunț
DA20316378
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAMPIONII (CUI 29433509)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.742,72 RON
Valoare atribuită
3.742,72 RON
Data publicării
11.05.2018 12:31
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.742,72 RON

din 3.742,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.