Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
39000000-2 Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv
- Număr anunț
- DA20316742
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAMPIONII (CUI 29433509)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,84 RON
- Valoare atribuită
- 889,84 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 12:43
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
889,84 RON
din 889,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro