Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pentru angrenaje
- Număr anunț
- DA20319143
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
- Cod CPV
- 09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426 RON
- Valoare atribuită
- 1.426 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 14:09
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.426 RON
din 1.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro