Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII VULCANIZARE

Număr anunț
DA20319326
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
GUTEN FARTH SRL (CUI RO15142232)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,90 RON
Valoare atribuită
147,90 RON
Data publicării
11.05.2018 14:17
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,90 RON

din 147,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.