Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEVODOPUM + CARBIDOPUM / Isicom 250mg+25mg x100 compr.

Număr anunț
DA20217760
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33661400-5 · Medicamente impotriva bolii Parkinson (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,82 RON
Valoare atribuită
117,82 RON
Data publicării
03.05.2018 08:59
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,82 RON

din 117,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.