Ofertă refuzată Cumpărare directă

Film termic Codonics cu developare uscata format 35cm x 43cm

Număr anunț
DA20309542
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
SRM MEDICAL SRL (CUI RO18746225)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
11.05.2018 08:51
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.