Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAJKREM 200g

Număr anunț
DA20314760
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,76 RON
Valoare atribuită
533,76 RON
Data publicării
11.05.2018 11:41
Termen limită
17.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,76 RON

din 533,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.