Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Montare de rulou de gazon la imobil existent
- Număr anunț
- DA20237769
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- SUCCES MAXIM SRL (CUI 18217046)
- Cod CPV
- 71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:55
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.600 RON
din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro