Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare card conform proforma

Număr anunț
DA20295040
Autoritate contractantă
MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU (CUI 3503619)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,92 RON
Valoare atribuită
2.520,92 RON
Data publicării
10.05.2018 09:07
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,92 RON

din 2.520,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.