Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner 100% NOU Compatibil CANON IR 1133 1133A 1133IF IR1133 IR1133A IR1133IF A IF
- Număr anunț
- DA20322108
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TG.OCNA (CUI 29128114)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75,66 RON
- Valoare atribuită
- 88,24 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 08:24
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
88,24 RON
din 75,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro