Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun directorial ATLAS imitatie piele negru
- Număr anunț
- DA20311800
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,40 RON
- Valoare atribuită
- 360,40 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 10:12
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360,40 RON
din 360,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro