Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
evizie printer multifunctional NUMAR DE REFERINTA: 00004 PRET DE CATALOG: 150,00 RON / Unitate de
- Număr anunț
- DA20332724
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SECURITY SRL (CUI 35932112)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:04
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro