Ofertă acceptată Cumpărare directă

castraveti

Număr anunț
DA20330841
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR 23 (CUI 29379086)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
03221270-9 · Castraveti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,55 RON
Valoare atribuită
137,55 RON
Data publicării
14.05.2018 13:12
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,55 RON

din 137,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.