Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA BN pachet cherestea rasinoasa

Număr anunț
DA20327866
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
ASIREX STAR SRL (CUI 17198132)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.962,60 RON
Valoare atribuită
4.962,60 RON
Data publicării
14.05.2018 11:51
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.962,60 RON

din 4.962,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.