Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20322445
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.ALEXANDRU SAFRAN (CUI 29167032)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,77 RON
Valoare atribuită
447,77 RON
Data publicării
14.05.2018 08:42
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,77 RON

din 447,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.