Ofertă acceptată Cumpărare directă

MERE GOLDEN

Număr anunț
DA20313377
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,58 RON
Valoare atribuită
272,58 RON
Data publicării
11.05.2018 11:00
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,58 RON

din 272,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.