Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20247225
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIFON BALASESCU (CUI 26573265)
Furnizor / câștigător
VALS & CO ANGELO SRL (CUI RO2374850)
Cod CPV
03222400-7 · Masline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,74 RON
Valoare atribuită
608,74 RON
Data publicării
05.05.2018 11:51
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,74 RON

din 608,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.