Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fesi tifon 20cmx10m 24gr.

Număr anunț
DA20331874
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128 RON
Valoare atribuită
128 RON
Data publicării
14.05.2018 13:40
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128 RON

din 128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.