Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace vacutainer 21G,

Număr anunț
DA20330449
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
14.05.2018 13:03
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.