Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii medicale,eliberare fisa aptitudine

Număr anunț
DA20329745
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM. FOENI (CUI 29152430)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL ORTHOPEDICS SRL (CUI 27742370)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
14.05.2018 12:46
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.