Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub de presiune din beton precomprimat premo DN 600mmX5ml
- Număr anunț
- DA20322851
- Autoritate contractantă
- Comuna Mereni (Primaria Mereni) (CUI 6691932)
- Furnizor / câștigător
- DANLIANA MEDIA S.R.L. (CUI RO30995918)
- Cod CPV
- 44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.360 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 09:02
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.360 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro