Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie de incalzire centrala la Caminul Cultural sat Leordeni, com. Gh. Doja, jud. Mures.

Număr anunț
DA20317308
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Furnizor / câștigător
DESERVCOM SRL (CUI RO1204270)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.207 RON
Valoare atribuită
12.207 RON
Data publicării
11.05.2018 13:01
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.207 RON

din 12.207 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.