Ofertă acceptată
Cumpărare directă
agregate minerale sort 16-31mm
- Număr anunț
- DA20296042
- Autoritate contractantă
- Comuna Udesti (CUI 4327510)
- Furnizor / câștigător
- NOZSLOT SRL (CUI 16091277)
- Cod CPV
- 14212120-7 · Pietris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 09:42
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.000 RON
din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro