Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA20289880
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Furnizor / câștigător
FLORAMED SRL (CUI 17007216)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare finală
1.250 RON
Data publicării
09.05.2018 14:20
Data finalizării
14.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.