Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sunca din piept pui
- Număr anunț
- DA20312199
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
- Furnizor / câștigător
- SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
- Cod CPV
- 15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,73 RON
- Valoare atribuită
- 152,73 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 10:24
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,73 RON
din 152,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro