Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare pentru gradinita

Număr anunț
DA20306451
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII "Nicolae Bogdan" Vascau (CUI 19386485)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,20 RON
Valoare atribuită
453,20 RON
Data publicării
10.05.2018 15:17
Termen limită
17.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,20 RON

din 453,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.