Ofertă acceptată Cumpărare directă

carne

Număr anunț
DA20319041
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 IASI (CUI 32224235)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388,57 RON
Valoare atribuită
1.388,57 RON
Data publicării
11.05.2018 14:04
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.388,57 RON

din 1.388,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.