Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUNCA PRAGA,KAIZER,CARNATI DE CASA AFUMATI,CRENVURSTI CU PIEPT PUI (INTESTIN OAIE)

Număr anunț
DA20311192
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA (CUI 3694683)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,40 RON
Valoare atribuită
541,40 RON
Data publicării
11.05.2018 09:53
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,40 RON

din 541,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.